خداحافظی از پارسیان

 

خداحافظ ای یاد بر دل نشسته

 

   بالاخره زمان رفتن فرا رسید. رفتن همیشه سخت است . دل کندن سخت تر از دل سپردن . گویا این رسم زندگی است که تو را می خواند و می خواهد که بگذری . می داند چه می کند . می خواهد که تو ساکن نباشی . مهاجری همیشگی از منزلی به به منزل دیگر . چه اینکه خداوند هم انسان را به کوچی عظیم وعده داده .اما بودن و دل بستن با هم اند گویا  و پاییز فصل جدایی ها است .                                                                                        

    در این 5 سال و اندی چه بسیار روزهای تلخ و شیرین که بر ما گذشت . اشکها و لبخندهای مان .  شادی ها و نگرانی هایمان . آمدن و رفتن هایمان.  ایثار و فداکاریمان .  کار و تلاش مان .  این همه نوجویی و نوخواهی مان  ، عشق ورزی هایمان ، خلق نام پارسیان را سبب شد و   زندگی این همه آدم بزرگ در کنار هم .

                                                     (یادداشت خاطره برج بلوار )

    عجب خانواده ای  . چه دوستانی و چه همکارانی . عجب روزگار شادی . چه پتانسیلی در این بانک نهفته است . به خودم می بالم که عضو کوچکی از این جمع بزرگ بودم .

     برنده شدن یعنی باهم بودن ، پیروزی یعنی کمک به هم ، رسیدن یعنی خواستن ، شادی یعنی پذیرش هم ، خوشبختی یعنی خانواده ، موفقیت یعنی تلاش با هم ، زیبایی یعنی یکدل شدن و پارسیان یعنی این همه خوبی .

                                                                                                           (یادداشت این 303 نفر )

   اما ما نه آن سپرده‌گذارم که نگران سرمایه خود است و نه آن سهامدار که نگران سهام خود. من پارسیانیم. ما در پارسیان تیم بودیم نه گروه و اجتماعی از انسان‌ها. با تمام توان به کار خود ادامه می‌دهم تا نشان دهم همه انسانهای متعهد و خود ساخته در پارسیان با همان درایت ، شجاعت ، توان ،  عشق و ایمان به آبادانی در هر کجا که باشند منشا اثرند .

                                                                                                        (یادداشت پارسیان خانه ماست )

    خرسند از 5 سال  تلاش خستگی ناپذیر ، ترک بهترین هایم  را به نظاره نشسته ام . اما حتما هستند کسانی در این میان که رنجی و  ناراحتی از سمت من به ایشان رسیده است  .پس از لختی خیره ماندن و افسوس خوردن پیش خود گفتم :  دوستانم حتما مرا را خواهند  بخشید ،فرصتهای دیگری هم هست،  به آنها فکر کن ،  باز به هم می توان عشق  ورزید و باز می توان با هم بود .

                                                   (یادداشت جشن نیمه شعبان )

 

   در پایان برای همه اهالی پارسیان این جمع دوست داشتنی آروزی موفقیت و بهروزی  دارم . امیدوارم هر روز شاهد و ناظر دستاوردهای بزرگتری از شما باشم . در عرصه ای دیگر در کنارتان خواهم ماند . قدر هم را بدانید . 

                                                                                               

 

/ 0 نظر / 13 بازدید